Informacja z jednego z for o domenach internetowych : Forum DomainTalk.pl, które się ostatnio się nieco zmieniło. Liderem pozostaje wciąż di.pl ale cieszy fakt, że branża się rozwija – życzymy sukcesów!

Stworzono nowe działy – Bazę wiedzy, wprowadzającą początkujących w arkana wiedzy o domenach, oraz Ciekawe transakcje, gdzie dzielimy się najbardziej spektakularnymi sprzedażami na rynku domen.

Na forum początkujący znajdą odpowiedzi na swoje pytania, a domenowi specjaliści spotykają podobnych sobie. Zachęcamy do dyskusji na temat rejestrowania, wyceny i parkowania domen (Namedrive, Sedo).

Prosimy o zgłaszanie swoich uwag i propozycji, co jeszcze moglibyśmy na forum zmienić. Każda uwaga jest dla nas bardzo cenna i pomoże udoskonalić DomainTalk.pl.

Mamy nadzieję, że nowa odsłona forum się Wam spodoba! – Pozdrowienia,
Administracja DomainTalk.pl

Rusza również nowy konkurs: na najdziwniejszą Waszym zdaniem nazwę domeny. Publikujcie swoje propozycje na forum Konkursy, macie na to czas do 1-go listopada:

http://domaintalk.pl//index.php?showtopic=7001

Później spośród zgłoszonych pomysłów nasi forumowicze wybiorą najlepszą i najoryginalniejszą nazwę domeny. Rozstrzygnięcie konkursu na początku listopada.DomainTalk.pl – http://domaintalk.pl/

Dla podmiotów zainteresowanych reklamą: forum nawiązało współpracę z serwisem AdTaily. Obecnie obowiązuje promocyjna cena umieszczenia baneru na naszym forum: jedyne 0,29 groszy.